Mercedes Do Ślubu

O nas

Historia mojego
Mercedesa

Mercedes W123 to jedna z ikon motoryzacji. Przez lata kojarzony z luksusem i niedostępnością – z uwagi na wielkie zainteresowanie, które przekraczało możliwości produkcyjne, czas oczekiwania na nowy egzemplarz sięgał nawet 2 lata!

Przed Państwem wersja z najbardziej niezniszczalnym silnikiem 2.0D. Jego historia sięga 1976 roku, kiedy to zjechał z taśmy produkcyjnej w niemieckim Stuttgarcie. Zaraz po upadku komunizmu został sprowadzony do Polski przez osobę, która użytkowała go aż do 2021r. Z uwagi na podeszły wiek jego właściciela, za namową rodziny, auto zostało wystawione na sprzedaż poprzez znany portal aukcyjny. I tak oto, auto trafiło do mnie, dzięki czemu mogę z dumą zaprezentować je Państwu.

Auto, które właśnie oglądacie przez te 46 lat pozostało w prawie niezmienionej formie. Oferuje ono idealnie zachowaną, czystą tapicerkę w jasnym kolorze, oraz wyglądającą niemalże na nową deskę rozdzielczą. Uroku z całą pewnością dodają mu: zamontowane od nowości radio marki Becker Mexico, a także oryginalny szyberdach.

Mechanicznie również nie można nic zarzucić – bezawaryjny silnik odpala nawet w największe mrozy, a sama jazda to czysta przyjemność, nieznana z aktualnie produkowanych samochodów. A to wszystko za sprawą sprężynowych foteli i kanapy, dzięki czemu podróżowanie tą ikoną motoryzacji należy do wyjątkowo komfortowych – można odnieść wrażenie, że auto wręcz „płynie”, nawet po najbardziej nierównej i dziurawej drodze 🙂

gdzie działamy?

Jeśli mieszkacie w Łodzi, Pabianicach, Zgierzu lub innej miejscowości woj. łódzkiego, to nasz Mercedes może zawieźć do ślubu właśnie Was!

naszą misją jest...

Zaoferowanie Mercedesa W123, uosobienia luksusu z lat 70-tych dla Młodych, którzy chcą, aby ich wesele było wyjątkowe pod każdym względem

co nas wyróżnia?